Vakıfbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2019 Ne Kadar Oldu?

Vakıfbank, ülkemizin üç kamu bankasından birisidir. Siz de ülkemizin dört bir yanında şubeleri ve ATM’leri bulunan Vakıfbank müşterisiyseniz, Vakıfbank ATM‘lerinden işlem yapma durumunuz söz konusu olabilir. Ancak her bankanın ATM’lerinde geçerli olduğu gibi Vakıfbank ATM’lerinden de dilediğiniz tutarda günlük bazda para çekemezsiniz. Vakıfbank, ATM’den günlük para çekme limiti belirlemiştir. Siz de Vakıfbank ATM günlük para çekme limiti konusunu merak ediyorsanız, yazımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Vakıfbank ATM günlük para çekme limiti 2018-2019 ne kadar?

Bankaların ATM günlük para çekme limitleri yıl bazında güncellenebilmektedir. 2018 yılında Vakıfbank ATM günlük para çekme limiti 1.500 TL‘dir. Ülkemizde bulunan herhangi bir Vakıfbank şubesinden günlük olarak en fazla 1.500 TL çekebilirsiniz. Bu durum, tüm ATM’ler için geçerlidir. Döviz kuru açısından bilgi verecek olursak; günlük bazda ATM’lerden en fazla 1.000 dolar çekebilirsiniz.

Bu limitlerin üzerine çıkmanız durumunda Vakıfbank sizden oldukça yüksek komisyon alabilir. Komisyonlu tutar ise oldukça düşük düzeyde olacaktır.

Vakıfbank bankamatik günlük para yatırma limiti ne kadar oldu?

Eğer Vakıfbank ATM’lerinden para yatırmak istiyorsanız, kartsız işlem yapacaksanız 20.000 TL para yatırma; kartlı işlem yapacaksanız herhangi bir üst limit bulunmamaktadır.

Vakıfbank günlük ATM para çekme limiti nasıl artırılır?

Eğer günlük olarak Vakıfbank ATM’lerinden daha fazla para çekebilmek için limitinizi artırmak istiyorsanız, mutlaka ama mutlaka Bankaların ATM Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır? isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta adresin asla paylaşılmayacaktır.